ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

NASZE PRODUKTY

opakowania z tektury litej

Opakowania premium

opakowania z tektury litej

Opakowania z tektury litej

opakowania z tektury litej

Opakowania z tektury kaszerowanej

opakowania z tektury litej

Opakowania
zbiorcze

opakowania z tektury litej

Opakowania
e-commerce

opakowania z tektury litej

Konfekcjonowanie

NASZA TECHNOLOGIA

druk offestowy

Druk
offsetowy

druk fleksograficzny

Druk
fleksograficzny

opakowania z tektury litej

Uszlachetnienia

jak robimy

Konstrukcje
opakowań

NASZE WARTOŚCI

Koncentracja na Kliencie
Koncentracja na kliencie to szacunek i wsparcie jakim otaczamy naszych partnerów biznesowych.

Wykwalifikowany zespół naszych opiekunów, konstruktorów i grafików każdego dnia, ​w najlepszy możliwy sposób zajmuje się koordynacją poszczególnych procesów  dzieląc się posiadanym doświadczeniem, wskazując dodatkowe możliwości. Inspirujemy w obszarach technologii, funkcjonalności, konstrukcji i projektu opakowań powiązanych z ekologicznymi trendami panującymi w branży opakowaniowej. Naszą definicją perfekcyjnej obsługi jest przekraczanie oczekiwań klientów i indywidualne podejście do każdego powierzonego nam projektu.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój jako jedna z naszych wartości oznacza dla nas zarówno troskę o środowisko naturalne.

Zrównoważony rozwój jako jedna z naszych wartości oznacza dla nas zarówno troskę o środowisko naturalne jak i odpowiedzialność społeczną a także dbałość o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie firmy.

Koncentracja na bezpieczeństwie i ochronie zdrowia poprzez minimalizowanie ryzyka wypadków oraz świadome korzystanie z zasobów naturalnych przejawia się w każdym naszym działaniu.​

Doskonałość operacyjna
Doskonałość operacyjna to praca na wszystkich etapach naszej działalności oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań.

Doskonałość operacyjna to praca na wszystkich etapach naszej działalności oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań, które pozwalają nam sprawnie i bezbłędnie realizować nawet najbardziej złożone procesy produkcyjne. Wszystkie procesy zarządzane są systemowo co pozwala nam zminimalizować ilość popełnianych błędów. Opakowania najwyższej jakości, które codziennie dostarczamy do naszych partnerów biznesowych to również efekt pracy z wysokiej jakości surowcami, które pozyskujemy od grupy dostawców, wybranych zgodnie z naszą polityką biznesową oraz kodeksem etycznym.

Zapewniamy realizację zlecenia w oparciu o nowoczesny park maszynowy.

Sprawujemy pełną kontrolę nad wszystkimi procesami produkcyjnymi od wdrożenia do momentu dostawy towaru do klienta. Odpowiadając na potrzeby stale zmieniającego się rynku dbamy o nasz rozwój, wdrażając co raz to nowsze rozwiązania technologiczne, automatyzujące naszą produkcję i podnoszące wydajność procesów.

Najwyższa jakość
Zapewniamy najwyższe standardy produkcji opakowań dzięki wdrożonym systemom ISO 9001, ISO 14001, BRC PACK, FSC®.

ISO 9001    ISO 14001    FSC® C112630     BRC Pack

 

Stale pracujemy nad doskonaleniem wszystkich procesów kontrolnych.
Jakość realizowanych przez nas zleceń to poziom 99,8% zgodności dostaw.

 

  • BCT
  • ECT
  • gramatura
  • biel
  • grubość
  • wilgotność surowca
  • spektrofotometr
  • weryfikacja kodów
  • badanie połysku lakieru
Wiarygodny pracodawca
Wiarygodny pracodawca, to pracodawca któremu się ufa. Zaufanie budujemy zgodnie ze wszelkimi normami.

Wiarygodny pracodawca, to pracodawca któremu się ufa. Zaufanie budujemy zgodnie ze wszelkimi normami prawnymi, które respektujemy w każdym obszarze naszej działalności. Kultura organizacyjna jaką tworzymy nikogo nie dyskryminuje i pozwala swobodnie wyrażać siebie oraz swoje poglądy. Każdy z nas zgodnie z naszymi wartościami zobowiązany jest do wzajemnego szacunku wobec drugiego człowieka. Wsłuchanie się w potrzeby i dobranie działań, które dbają o rozwój oraz indywidualną ścieżkę kariery, pozwala rozwinąć skrzydła. Nigdy nie zapominamy o tym, że zespół tworzą ludzie. Współpraca, zrozumienie i wzajemne wsparcie to gwarant naszych sukcesów.

Realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju

 

Zrównoważony rozwój to jedna z naszych najważniejszych wartości, jaką kierujemy się na co dzień. Zobacz w jaki sposób realizujemy nasza Strategię Zrównoważonego rozwoju w latach 2020-2025.

 

dowiedz się więcej

 

KONTAKT

Siedziba firmy
Netbox Group Sp. z o.o.

Czachorowo 54
63-800 Gostyń
netbox@netbox.com.pl
+48 65 575 81 00

Siedziba firmy
Premiumdruk

Żwirowa 4
05-506 Wilcza Góra
premiumdruk@premiumdruk.eu
+48 22 703 35 50

Producent opakowań kartonowych

Netbox Group Sp. z o.o. to firma rodzinna działająca w zakresie produkcji opakowań. W naszej ofercie znajduje się szereg rodzajów opakowań: opakowania z tektury falistej, litej czy kaszerowanej. Opakowania tekturowe są doskonałą alternatywą dla pudełek produkowanych z tworzyw sztucznych. Nasze opakowania tekturowe mają za zadanie chronić produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi, informować oraz pełnić funkcję promocyjną. Produkujemy opakowania dla wielu branż, w tym między innymi: kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, tekstylno-obuwniczej, a także motoryzacyjnej czy elektronicznej. Gwarantujemy terminową realizację zamówień i najwyższą jakość produktów. Długoletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół sprawiają, że jesteśmy specjalistami w zakresie opakowań tekturowych.

Opakowania kartonowe – rodzaje

Tektura lita jest tekturą płaską i posiada wiele rodzajów. Do jej wyrobu używa się włókien ścieru drzewnego lub makulatury. Powstaje ona zwykle z kilku warstw masy papierniczej. Ten typ opakowań kartonowych służy do pakowania lżejszych produktów. Świetnie sprawdza się zatem w branży kosmetycznej, spożywczej, biurowej, farmaceutycznej czy tytoniowej. Z tego rodzaju tektury produkujemy np. praktyczne, samoskładające się opakowania z dnem automatycznym.

Opakowania kaszerowane to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących trwałego, ale atrakcyjnie prezentującego się pudełka. Produkcja tego typu opakowań tekturowych odbywa się poprzez zadrukowanie arkusza tektury litej, następnie jego laminację z wybranym rodzajem tektury falistej. Opakowania z tektury kaszerowanej cechuje większa wytrzymałość niż opakowań z tektury litej. Tego typu pudełka tekturowe mogą być stosowane praktycznie w każdej branży: spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, a także motoryzacyjnej czy elektronicznej.

Producent opakowań tekturowych – doświadczenie i profesjonalizm

Do produkcji opakowań zatrudniamy profesjonalny zespół konstruktorów oraz grafików. Pracujemy w innowacyjnym parku maszynowym, dzięki czemu możemy tworzyć opakowania zgodne z każdą potrzebą Klienta. Nasze pudełka kartonowe gwarantują odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny transport produktów, a także ich atrakcyjne wyeksponowanie na sklepowych półkach. Pragniemy, by opakowania były jak najlepszą wizytówką marki.

Jako doświadczony producent kartonów stosujemy nowoczesne techniki wytwarzania, uszlachetniania i zdobienia. Posługujemy się drukiem offsetowym, zapewniającym oryginalny design oraz drukiem fleksograficznym, który łączy wytrzymałość z zachowaniem wizerunku marki. Oferujemy szeroki wybór zdobień, które sprawdzą się także w przypadku opakowań premium. Są to różnorodne lakiery i folie, hot foil stamping tworzący efekt trójwymiarowy, czy tłoczenia, które dają także możliwość zastosowania alfabetu Braille’a, tak potrzebnego w branży farmaceutycznej. Proponujemy również pudełka z okienkiem foliowym, które możemy wykonać również z zastosowaniem folii biodegradowalnej.