...
ZAPYTANIE OFERTOWE
     

  Specyfikacja druku:
  Plik konstrukcyjny (jeśli posiadasz):
  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Netbox.pl Sp. z o.o. (Netbox.pl). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  AKTUALNOŚCI

  30. Finał WOŚP w Netbox!

  nowa inwestycja

  W tym roku również graliśmy z Jurkiem Owsiakiem i jego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Hasłem tegorocznego finału było: “Przejrzyj na oczy”, a fundusze zbierane były na sprzęt medyczny dla okulistyki dziecięcej. Załoga Netbox wspierała WOŚP na dwa sposoby: wzięliśmy udział w dwóch biegach zorganizowanych z okazji finału Wielkiej Orkiestry oraz wylicytowaliśmy wyjątkowy zestaw tematycznych gadżetów, przygotowany przez podopiecznych Domu Dziecka w Bodzewie.

   

  30 stycznia, w dniu wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowane zostały dwa biegi, w których wzięli udział biegacze z Netbox. Naszej niezawodnej ekipy Netbox Biega, do takich inicjatyw nie trzeba namawiać 🙂 Pierwszy z biegów, pod nazwą “II bieg z Grochówka dla WOŚP” zorganizowała grupa “Nieprzemakalni Gostyń”. Wziął w nim udział jeden z netboxowych biegaczy – Janusz. Bieg rozpoczynał się wczesnym rankiem i przebiegał w wyjątkowo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a mimo to zarówno nasz kolega Janusz, jak i dziewiętnastu pozostałych biegaczy, pokonało z sukcesem 7,5 – kilometrowy dystans!

   

  W drugiej akcji  – I gostyńskim biegu z WOŚP, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ciutus – uczestniczyło dwóch biegaczy z naszej firmy – Janusz i Mateusz. Pięciokilometrowy bieg ulicami Gostynia przebiegał w wyjątkowo trudnych warunkach, ponieważ przez cały czas trwania biegu uczestnikom towarzyszył silny wiatr. Mimo to, na starcie biegu pojawiło się 180 osób, z Januszem i Mateuszem z Netbox na czele. To postawa godna pochwały! 

   

  Poza uczestnictwem w dwóch wielkoorkiestrowych biegach, nasz firma wylicytowała wystawiony na aukcji zestaw wyjątkowych gadżetów. Na szczególną uwagę zasługuje wykonany własnoręcznie przez podopiecznych z Domu Dziecka w Bodzewie kolaż, który trafiły do siedziby Netbox. Z nieskrywaną radością i dumą staliśmy się właścicielami zestawu, który ma dla nas wyjątkową wartość, ponieważ został przygotowany przez wyjątkowe dzieci, w których jest tak wielka chęć pomocy. To wspaniałe, że mogliśmy stać się tego częścią!

   

  Dziękujemy wszystkim za udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc inicjatywę Jurka Owsiaka. Każdy kolejny udział w akcjach charytatywnych tylko umacnia nas w przekonaniu, że warto pomagać!

  Więcej informacji na stronie WOŚP Gostyń.