ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

30. Finał WOŚP w Netbox!

nowa inwestycja

W tym roku również graliśmy z Jurkiem Owsiakiem i jego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Hasłem tegorocznego finału było: “Przejrzyj na oczy”, a fundusze zbierane były na sprzęt medyczny dla okulistyki dziecięcej. Załoga Netbox wspierała WOŚP na dwa sposoby: wzięliśmy udział w dwóch biegach zorganizowanych z okazji finału Wielkiej Orkiestry oraz wylicytowaliśmy wyjątkowy zestaw tematycznych gadżetów, przygotowany przez podopiecznych Domu Dziecka w Bodzewie.

 

30 stycznia, w dniu wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowane zostały dwa biegi, w których wzięli udział biegacze z Netbox. Naszej niezawodnej ekipy Netbox Biega, do takich inicjatyw nie trzeba namawiać 🙂 Pierwszy z biegów, pod nazwą “II bieg z Grochówka dla WOŚP” zorganizowała grupa “Nieprzemakalni Gostyń”. Wziął w nim udział jeden z netboxowych biegaczy – Janusz. Bieg rozpoczynał się wczesnym rankiem i przebiegał w wyjątkowo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a mimo to zarówno nasz kolega Janusz, jak i dziewiętnastu pozostałych biegaczy, pokonało z sukcesem 7,5 – kilometrowy dystans!

 

W drugiej akcji  – I gostyńskim biegu z WOŚP, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ciutus – uczestniczyło dwóch biegaczy z naszej firmy – Janusz i Mateusz. Pięciokilometrowy bieg ulicami Gostynia przebiegał w wyjątkowo trudnych warunkach, ponieważ przez cały czas trwania biegu uczestnikom towarzyszył silny wiatr. Mimo to, na starcie biegu pojawiło się 180 osób, z Januszem i Mateuszem z Netbox na czele. To postawa godna pochwały! 

 

Poza uczestnictwem w dwóch wielkoorkiestrowych biegach, nasz firma wylicytowała wystawiony na aukcji zestaw wyjątkowych gadżetów. Na szczególną uwagę zasługuje wykonany własnoręcznie przez podopiecznych z Domu Dziecka w Bodzewie kolaż, który trafiły do siedziby Netbox. Z nieskrywaną radością i dumą staliśmy się właścicielami zestawu, który ma dla nas wyjątkową wartość, ponieważ został przygotowany przez wyjątkowe dzieci, w których jest tak wielka chęć pomocy. To wspaniałe, że mogliśmy stać się tego częścią!

 

Dziękujemy wszystkim za udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc inicjatywę Jurka Owsiaka. Każdy kolejny udział w akcjach charytatywnych tylko umacnia nas w przekonaniu, że warto pomagać!

Więcej informacji na stronie WOŚP Gostyń.