ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Bieg charytatywny „Nasza dycha”

nowa inwestycja

3 października odbyła się siódma edycja charytatywnego biegu Nasza Dycha, organizowanego przez Klub Sportowy Biskupianka oraz Gminę Gostyń. W tegorocznej edycji imprezie towarzyszył cel specjalny, zbierane były środki na leczenie Zuzi, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Załoga Netbox w ekspresowym tempie dołączyła do akcji.

 

Całkowity koszt terapii genowej dla Zuzi to ponad 9 milionów złotych. Netbox, wspólnie z pozostałymi uczestnikami biegu, postanowił wspomóc leczenie dziewczynki. Zainicjowaliśmy akcję „Dycha za każdy kilometr”, w której premiowaliśmy kilometry pokonane przez każdego uczestnika biegu nie tylko przez naszych kolegów i koleżanki.

 

Nasza sportowa załoga składała się między innymi z przedstawicieli zespołu  Netbox Biega, którzy regularnie biorą udział w różnych imprezach sportowych. Nie mogło zabraknąć ich także podczas tej szlachetnej inicjatywy! Jako pierwszy linię mety pokonał nasz lokalny długodystansowy biegacz, olimpijczyk – Adam Nowicki – z Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Szczecin. Poza Adamem, cała ekipa Netbox, w charakterystycznych czerwonych koszulkach z napisem “Kręci nas pomagania”, ukończyła bieg. Na mecie na każdego zawodnika czekał medal akcji Nasza Dycha oraz coś na uzupełnienie elektrolitów i zasobów energii w organizmie. Na najmłodszych widzów kibicujących szlachetnym biegaczom, oprócz sportowych emocji, czekały dmuchańce, na których mogły bawić się podczas trwania zawodów.

 

Bieg Nasz Dycha ukończyło 280 zawodników. Oznacza to, że na leczenie chorej Zuzi przekazaliśmy 28000 złotych! Dodatkowo, w czasie całego wydarzenia można było spotkać wolontariuszy Netbox z puszkami, którzy wspomagali zbiórkę.

 

 


Tu możecie zobaczyć zdjęcia z całego biegu!
A tutaj wesprzeć leczenie małej Zuzi:  https://www.siepomaga.pl/zuzia