ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Dzień dziecka

nowa inwestycja

1 czerwca to wyjątkowo ważny dzień dla wszystkich dzieci. Dzień, w którym każde dziecko powinno czuć się kochane, wyjątkowe i potrzebne. Dlatego w Netbox w tym roku postanowiliśmy sprawić niespodzianki nie tylko dzieciom naszych pracowników. Przygotowaliśmy prezenty także dla podopiecznych Domu Dziecka w Bodzewie oraz dla dzieci znajdujących się pod opieką Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gostyniu.

 

W Netbox sądzimy, że w każdym dziecku warto budzić ciekawość świata, nowych doświadczeń i przeżyć oraz wspierać kreatywność. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla wyjątkowe upominki, dzięki którym maluchy mogą poznawać i zgłębiać pokłady kreatywności, jakie w nich drzemią. Każdy z podopiecznych Domu Dziecka w Bodzewie oraz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej otrzymał od nas paczkę wypełnioną po brzegi akcesoriami małego artysty – plastyka. Każdy mógł dać upust swojej wyobraźni! Dzieci początkowo były zaskoczone prezentami, ale już po chwili przystąpiły do tworzenia swoich pierwszych dzieł sztuki. Kto wie dokąd w przyszłości doprowadzą ich te pierwsze artystyczne kroki… 🙂

 

Dla dzieci naszych pracowników przygotowaliśmy wyzwanie plastyczne, które miało pokazać nam jak wygląda idealny Dzień Dziecka oczyma najmłodszych. Dzieci przygotowały prace prezentujące “Mój wymarzony Dzień Dziecka”. Ich dzieła ozdobiły biuro Netbox i przykuwały uwagę naszych gości. A nam dały pewną gamę pomysłów na przyszły rok… Dzieci naszych pracowników, jak co roku, otrzymały od nas prezenty, co jest jednym z benefitów Netbox.

 

Ideą corocznej akcji było sprawienie radości dzieciom, zwłaszcza tym, które już w tak młodym wieku mierzą się z wieloma problemami. Chcieliśmy, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy i pozwolił uwierzyć im jak są ważne, mądre i wyjatkowe. Mamy nadzieję, że prezenty sprawiły im radość, uśmiech, który zagościł na ich twarzach, pozostanie na nich na długo, a pokłady kreatywności, które w sobie odkryją, wykreują w nich marzenia na przyszłość.

 

Wszystkim pracownikom Netbox dziękujemy za pomoc w przygotowaniu paczek!