ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

NASZA TECHNOLOGIA

Opakowanie to wizytówka każdej marki. Jest ono bowiem łącznikiem między produktem a konsumentem,
zatem powinno przyciągać uwagę i wywoływać pożądane emocje.

Odpowiadamy  na potrzeby naszych klientów i pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z zabezpieczeniem, eksponowaniem
i bezpiecznym transportowaniem produktów. Profesjonalny zespół konstruktorów oraz grafików, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, dają nam możliwość kreowania opakowań zgodnie z pomysłem i potrzebami klientów.

druk offestowy

Druk
offesetowy

druk fleksograficzny

Druk
fleksograficzny

opakowania z tektury litej

Uszlachetnienia
druku

opakowania z tektury litej

Konstrukcje
opakowań

Druk
offsetowy

druk offestowy

Druk offsetowy to idealne rozwiązanie, dla klientów, dla których wygląd opakowania ma duże znaczenie.

Wykorzystanie techniki druku offsetowego w połączeniu z szerokim wachlarzem uszlachetnień jakie oferujemy, pozwala tworzyć oryginalne pudełka, które wyróżniają się na półce, przyciągają uwagę konsumentów i są przyjemnym początkiem pozytywnych doświadczeń związanych z produktem.

druk offestowy

Druk
fleksograficzny

druk fleksograficzny
druk fleksograficzny

Druk fleksograficzny to metoda stosowana do bezpośredniego zadruku tektury falistej począwszy od mikrofali aż do pięciofali. Opakowania tego typu to idealne połączenie wytrzymałości z możliwością wielokolorowego zadruku, który pozwala zachować indywidulane cechy marki.

Druk fleksograficzny często znajduje zastosowanie w produkcji opakowań zbiorczych, transportowych lub e-commerce.

Uszlachetnienie
druku

opakowania z tektury litej-2

Oferujemy szeroki wachlarz uszlachetnień takich jak folie, lakiery efektowe, tłoczenia lub inne techniki zdobienia, które pozwalają na stworzenie oryginalnej kreacji opakowań także tych, z kategorii premium.

Dzięki temu produkty naszych klientów są widoczne i doskonale spełniają swoją funkcję marketingową.

opakowania z tektury litej-2

Lakiery i folie efektowe

Zastosowanie lakierów lub foli efektowych sprawi, że każde opakowanie może nabrać wyjątkowego charakteru i oddziaływać jednocześnie na nasz zmysł wzorku, dotyku jak i węchu.

Lakiery i folie efektowe

Dyspresyjny mat i błysk

Folie ze strukturą lub zapachem

Folia mat i błysk

UV mat i błysk

Hot foil stamping

Oferujemy możliwość aplikacji folii na gorąco z wykorzystaniem szerokiej gamy kolorystycznej. Elementy pokryte folią można dodatkowo wytłoczyć, aby uzyskać efekt trójwymiarowości, który nadaje im niepowtarzalnego, przestrzennego charakteru. To doskonała propozycja dla produktów z kategorii premium.

stamping

Tłoczenia

Zastosowanie tłoczenia pozwala wyróżnić poszczególne elementy graficzne.

Oferujemy także możliwość wykonania precyzyjnego tłoczenia Braille’a, które ma szerokie zastosowanie nie tylko w branży farmaceutycznej

tłoczenia

Wypukłe

Braille'a

Wklęsłe

Wypukłe

Braille'a

Wklęsłe

Okienka foliowe

Opakowanie z okienkiem pozwala wyeksponować znajdujący się w nim produkt przy jednoczesnym jego zabezpieczeniu poprzez zastosowanie transparentnej folii.
W trosce o nasze środowisko oraz dbając o zrównoważony rozwój, oferujemy możliwość zastosowania folii biodegradowalnej, która jest doskonałym ekologicznym rozwiązaniem i alternatywą do okienek PET.

Płaskie

Bigowane

okienka foliowe

Konstrukcje opakowań

konstrukcje opakowań

Każdy produkt wymaga odpowiedniej oprawy. Dobrze dobrana konstrukcja to gwarancja, że produkt zostanie prawidłowo zabezpieczony.

Dobrze zaprojektowane opakowania mają znaczący wpływ na optymalizację procesu pakowania oraz jego efektywność, dlatego proces projektowo-konstrukcyjny traktujemy z najwyższą starannością.

konstrukcje opakowań

Standardowe konstrukcje

W naszej ofercie znajdują się standardowe konstrukcje z katalogu FEFCO, który został stworzony przez European Federation of Corrugated Board Manufacturers i jest najczęściej wykorzystywanym zbiorem uniwersalnych i powszechnie stosowanych projektów, służący określeniu konstrukcji opakowań.

 

Przejdź do katalogu FEFCO

Indywidualne konstrukcje

Wykonujemy również opakowania fasonowe w indywidualnych konstrukcjach. Nasz kreatywny zespół konstruktorów pomoże zapakować nawet najbardziej specyficzne i wymagające produkty ze względu na swój rozmiar, kształt, czy wymagania związane z procesem pakowania.

Oferujemy możliwość wykonania złożonych konstrukcji, które wymagają pracy ręcznej na etapie składnia lub klejenia.

Konstrukcje dla e-commerce

Obecnie najszybciej rozwijającą się grupą produktową są opakowania e-commerce.

Wytrzymałość, odpowiedni rozmiar, funkcjonalność i estetyka to kluczowe czynniki determinujące użytkowość tych pudełek.

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i udogodnień aby nasi klienci mogli wysyłać swoje produkty zapakowane w wygodne pudełka, które można łatwo otworzyć i w razie konieczności ponownie zamknąć.

 

Hot Melt Glue – taśma zrywająca

Zastosowanie dodatkowego paska klejowego – hot melt glue, pozwala na ponowne wykorzystanie opakowania i jego kolejne zamknięcie. Taśma zrywająca ułatwia otwieranie i gwarantuje wygodę użycia oraz wysoką funkcjonalność.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, które są idealną odpowiedzią na potrzeby handlu internetowego, dla którego szybkość i wygoda procesu pakowania mają kluczowe znaczenie.