ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Netbox na liście Solidnych Pracodawców Roku 2021!

solidny pracodawca 2020

Ogromnie cieszymy się, że kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Solidny Pracodawca. Jest to dla nas to niezwykle ważne wyróżnienie potwierdzające nasze działania jako Wiarygodnego Pracodawcy.

Nagroda Solidny Pracodawca Roku jest przyznawana firmom, wyróżniającym się wyjątkową rzetelnością i działaniami na rzecz współpracowników.
Spośród tysięcy podmiotów gospodarczych w całym kraju, jury konkursowe nominuje firmy, na podstawie zebranych na ich temat informacji. Program skierowany jest do firm działających w Polsce, w którym szczególna uwagę zwraca się na warunki pracy i rozwój pracowników. W tym roku głównym kryterium wyboru zwycięzców była szeroko rozumiana jakość zatrudnienia, do której należały:

  • warunki pracy (respektowanie przepisów BHP, prawo pracy),
  • terminowość́ wypłat,
  • warunki socjalne,
  • ścieżka kariery (szkolenia),
  • opinie o firmie,
  • dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat (stan, wzrost/spadek zatrudnienia – przyczyny tych zjawisk).

Ludzie są naszym fundamentem, to oni tworzą firmę Netbox.  Razem tworzymy zespół uśmiechniętych i pracowitych ludzi, którzy każdego dnia należycie wykonują swoje obowiązki i dbają o potrzeby klienta. Wiarygodny Pracodawca to jedna z wartości, która określa sposób naszego działania. Każdego dnia staramy się wsłuchiwać w potrzeby  współpracowników, nikogo nie dyskryminując. Zapewniamy indywidualną drogę rozwoju, pomagając w zdobywaniu nowej wiedzy poprzez liczne szkolenia. Wspieramy współpracowników w aktywnym trybie życia. Organizujemy ciekawe akcje sportowe związane m.in z bieganiem oraz jazdą na rowerze.