ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Mikołaje z Netbox

nowa inwestycja

Święta Bożego Narodzenia większości z nam kojarzą się z czasem wypełnionym radością, obdarowywaniem bliskich prezentami i ciepłymi uczuciami. Niestety, nie wszyscy mają takie skojarzenia z tym wyjątkowym czasem. W Polsce w skrajnym ubóstwie żyje ponad dwa miliony osób. Tych osób nie stać nawet na podstawowe artykuły codziennego użytku.

 

W Netbox nie jesteśmy obojętni na takie sytuacje. Chcemy pomagać najbardziej potrzebującym, dlatego kolejny raz, wspólnie z Paxit.pl wzięliśmy udział w akcji charytatywnej “Mikołaje”. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Dziecko oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. W tej edycji, poza nami, do grona świątecznych Mikołajów dołączyły również firmy, szkoły oraz przedszkola z Gostynia i okolic. Wśród darczyńców znaleźli się między innymi: Komenda Powiatowa Policji, Stowarzyszenie Gostyński FUTSAL, Przedszkole Miejskie nr 4, Zespół Szkół Zawodowych, Młodzieżowa Rada Miejska i wiele innych instytucji jak i osób prywatnych.

 

Akcja “Mikołaje” co roku jest niezwykłym wydarzeniem w naszej firmie. W jej udział zaangażowani są nie tylko pracownicy Netbox, ale także ich rodziny. Przygotowania zawsze rozpoczynają się już kilka tygodni wcześniej i wyzwalają we wszystkich silną potrzebę niesienia pomocy, wsparcia i radości!

 

W tym roku zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów dla najbardziej potrzebujących. Dzieci własnoręcznie przygotowały piękne kartki świąteczne, które dołączyliśmy do prezentów. Do przygotowania paczek włączyło się ponad 100 wolontariuszy z naszej firmy, dzięki którym prezenty dla potrzebujących rodzin trafiły do nich jeszcze przed świętami!

 

Wspólnie z pozostałymi darczyńcami z naszego powiatu zebraliśmy łącznie 450 paczek. Znalazły się w nich nie tylko artykuły pierwszej potrzeby, ale także wózek inwalidzki, pralki, lodówki, sprzęt komputerowy, meble. Wszystko, co wydaje się podstawowym wyposażeniem większości domów, a jednak nie każdy może sobie na nie pozwolić. Paczki z prezentami trafiły do dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych oraz pozostałych potrzebujących.

 

Akcja “Mikołaje” to wspaniała inicjatywa, która udowadnia jak piękne jest sprawianie innym radości, obdarowywanie potrzebujących i spełnienie choć jednego, małego marzenia! Marzenia, które dla nas może wydawać się skromne, ale komuś może zmienić cały punkt widzenia na świat. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mogliśmy realnie pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują pomocy oraz dumni, że po raz kolejny byliśmy częścią akcji “Mikołaje”.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w akcji ‘’Mikołaje”, zarówno małym, jak i dużym Pomocnikom Mikołaja z naszego zespołu!  Do zobaczenia za rok!