ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Mistrzowskie rozpoczęcie roku!

nowa inwestycja

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że z początkiem tego roku nawiązaliśmy współpracę z jednym z najszybszych biegaczy w Polsce – Adamem Nowickim!  Jest to dla nas podwójny powód do dumy, ponieważ po pierwsze – Adam znajduje się w ścisłej czołówce najszybszych biegaczy długodystansowych w kraju, a po drugie – pochodzi z naszego rodzinnego Gostynia! To dla nas zaszczyt,  że wspólne wartości pozwoliły nam na połączenie sił i wspólne działanie!

 

Adam Nowicki urodził się w 1990 roku w Gostyniu. Jest Olimpijczykiem z Tokio 2020, pięciokrotnym medalistą mistrzostw  Polski w biegu na 10 kilometrów, mistrzem Polski (2014) oraz srebrnym medalistą (2016) w półmaratonie, a także brązowym medalistą w biegach ulicznych. To zawodnik klubów z Gostynia i Szczecina.  

 

Trenowanie rozpoczął w dzieciństwie. Pierwsze osiągnięcia biegowe zdobył w wieku piętnastu lat. Wygrywanie nie zawsze przychodziło z łatwością, ale przez kolejne etapy kariery przebijał się niespotykaną pracowitością i cierpliwością. Skrupulatnie budował formę, dążąc do uzyskania najwyższej dyspozycji. Wytrwałość doprowadziła go do takiego momentu w karierze, gdy postanowił zmienić biegane odległości na dłuższe dystanse i maratony. Ta odważna decyzja okazała się najważniejsza w jego karierze i spowodowała  zdobywanie coraz wyższych pozycji. Adam, z duchem i zacięciem prawdziwego sportowca, nadal ciężko trenuje i sięga po więcej. Od teraz mamy zaszczyt towarzyszyć mu w tym maratonie!

 

Jesteśmy niezwykle dumni z tej kooperacji! Cieszy nas, że sportowiec z taką wolą walki i determinacją wesprze nasze działania. Jesteśmy pewni, że współpraca z Adamem pomoże nam zaangażować jeszcze więcej osób w prowadzenie zdrowego trybu życia, udowodni, jak bardzo sport to zdrowie, a wytrwałość i praca nad swoimi słabościami mogą prowadzić do prawdziwych, wielkich sukcesów! Sportowy duch zagości w Netbox na stałe, a ekipa Netbox Biega zyska znakomitego mentora. Z przyjemnością będziemy wspierać działalność Adama oraz kibicować wszystkim podążającym jego ścieżką!

 

Dziękujemy i mamy nadzieję na długodystansową współpracę!

Więcej o Adamie Nowickim znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/AdamNowicki.Run i tutaj: https://www.instagram.com/adaminhurry/ , a kolejne informacje o naszych wspólnych działaniach już wkrótce!