ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę
solidny pracodawca 2020

Ekipa Netbox kocha sport i wyróżnia się wyjątkowym zapałem do aktywności fizycznej. Biegamy, gramy w piłkę nożną, jeździmy na rowerach, łowimy ryby. Sport jest dla nas okazją do integracji i wspólnego spędzania czasu.

14 maja odbył się nasz pierwszy wspólny trening z biegaczem, pięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski w biegu na 10 000 metrów i Mistrzem Polski w półmaratonie — Adamem Nowickim.

W wydarzeniu mogli uczestniczyć wszyscy pracownicy Netbox wraz z rodzinami. Podczas wspólnego treningu pokonaliśmy kilka kilometrów razem z Adamem i uczyliśmy się poprawnej techniki rozciągania. Również czekała na nas cała masa porad dotycząca przygotowania się do treningu, jak i prawidłowej diety.

Na najmłodszych uczestników czekały dodatkowe atrakcje takie jak: gra w piłkę, puszczanie baniek mydlanych i nagrody za udział w treningu. Wszyscy obecni mogli wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą był indywidulany plan treningowy ułożony przez Adama. Mamy nadzieję, że ta wspólna aktywność będzie początkiem przygody z bieganiem dla tych, którzy tego dnia pierwszy raz spróbowali swoich sił. Zapewne trening z Adamem Nowickim dostarczył mnóstwo motywacji naszej ekipie Netbox Biega, dla której bieganie to pasja.