ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

nowa inwestycja

Wielka Ofensywa Rowerowa to organizowany cyklicznie ogólnodostępny rajd rowerowy. Co roku imprezie tej towarzyszy cel społeczny, który skupia się na pomocy osobom potrzebującym. W tym roku rajd przeznaczony był dla chorej Zuzi, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Zespół Netbox wraz z rodzinami wziął udział w imprezie. Nasza ekipa jechała na rowerach oraz zorganizowała wiele atrakcji dla najmłodszych. Dodatkowo Netbox zapłacił 1zł za każdy kilometr pokonany na trasie specjalnej: “150 km na 150 rocznicę śmierci bł. Edmunda Bojanowskiego”.

 

Wspólnie z Powiatem Gostyńskim, Towarzystwem Rowerowym Piaski, Wielkopolską Gościnną oraz Paxit.pl, byliśmy organizatorami wydarzenia.

 

W Wielkopolskiej Imprezie Rowerowej udział wzięły całe rodziny. Na starcie stanęło około 400 osób. Uczestnicy rajdu mieli do pokonania kilka tras, które wybierali według własnego uznania, kondycji i możliwości fizycznych. Najdłuższa z tras miała aż 150km!

 

Na mecie wyścigu (zlokalizowanej przy Szkole Podstawowej w Piaskach) na wszystkich uczestników rajdu czekał poczęstunek dla zregenerowania sił. Oko cieszyła dodatkowo wystawa starych, klasycznych jednośladów. Dodatkowo, by zachować odpowiedni poziom adrenaliny u zawodników, organizatorzy rajdu dla zwycięzcy przewidzieli tematyczną nagrodę – rower, będący spełnieniem marzeń każdego miłośnika kolarstwa.

 

W Netbox postanowiliśmy dodatkowo uatrakcyjnić wydarzenie i zadbaliśmy o Miasteczko Rowerowe, w którym przygotowaliśmy:

  • animacje i konkursy dla dzieci,
  • warsztaty handmade, podczas których dzieci i dorośli mogli przygotować m.in. własne bransoletki, przyrządzić świeże soki z owoców i warzyw, stworzyć własnoręcznie pomalowane tekturowe domki, wziąć udział w warsztatach dotyczących segregowania śmieci,
  • stanowisko pierwszej pomocy, na którym można było odświeżyć swoją wiedzę lub nauczyć się jak zachować się w nagłych sytuacjach lub widząc wypadek.

Pracownicy Netbox mocno zaangażowali się w tworzenie całego wydarzenia. Pomagali w przygotowaniu wszystkich atrakcji w Miasteczku Rowerowym.

Świetnie wspominamy ten czas, który mogliśmy spędzić razem, wspierając leczenie chorej dziewczynki. Dziękujemy zespołowi Netbox za pomoc! Ponownie pokazaliście jak fantastycznie zgraną paczkę tworzymy!