ZAPYTANIE OFERTOWE
     

Bądź na bieżąco

facebook LinkedIn
Zaznacz stronę

Pudełka z tektury litej

Opakowania z tektury litej znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Cechują się wysoką estetyką wykonania i atrakcyjnym designem. Nie tylko świetnie sprawdzają się do pakowania i ochrony rozmaitych produktów, ale także do ich promocji. Produkowane przez nas pudełka z tektury litej spełniają najwyższe standardy. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania kartonowe idealnie wpasowały się w potrzeby naszych Klientów.

Zalety opakowań z tektury litej

Pudełka z tektury litej to nie tylko estetyczne i trwałe opakowania dla przeróżnych produktów, ale przede wszystkim doskonałe narzędzia marketingowe. Choć głównym ich zadaniem jest ochrona i zabezpieczenie artykułów znajdujących się w ich wnętrzu, to najczęściej spełniają one również funkcję reklamową i informacyjną. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju opakowań jest możliwość zastosowania na nich rozmaitych nadruków. Z powodzeniem można użyć do ich zadrukowania druku offsetowego wykańczając je rozmaitymi powłokami uszlachetniającymi. Laminuje się ją ozdobną folią matową czy lakierami, jak również dekoruje efektownymi tłoczeniami. Dzięki tego rodzaju zabiegom opakowania z tektury litej są niezwykle eleganckie i doskonale nadają się do pakowania nawet najbardziej luksusowych produktów.

Jak powstają opakowania z tektury litej?

Tektura lita znacznie różni się fakturą od tektury falistej. Inna jest również technologia jej produkcji. Do jej wytwarzania wykorzystuje się włókna ścieru drzewnego, ale także makulaturę. Aby powstała tektura lita, za pomocą kleju wodoodpornego łączy się ze sobą kilka warstw masy papierniczej.

Szeroka oferta opakowań z tektury litej

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się produkcją przeróżnych opakowań, w tym pudełek z tektury litej. Produkowane przez nas kartony charakteryzują się najwyższą jakością i ponadprzeciętną estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdują się pudełka wykonane z tektury o różnej gramaturze. Na życzenie Klienta możemy wykonać dowolny nadruk, jak również uszlachetnić opakowanie odpowiednią techniką. Dokładamy wszelkich starań, aby wytwarzane przez nas produkty były idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasze opakowania z tektury litej doskonale chronią i zabezpieczają rozmaite towary, a przede wszystkim są świetną formą reklamy i najlepszą wizytówką firmy.